Warsztaty indywidualne

Muzeum, ponieważ przedstawiamy historię od ziarna do tabliczki czekolady – najpierw na zawieszonych grafikach, następnie w filmie. Wizyta w naszym muzeum to podróż w głąb Afryki i plantacji drzew kakaowca. Tu dowiecie się wszystkiego o historii kakao i czekolady, o uprawie i jej drodze do Europy (krótki film w naszym kinie). Zapoznacie się z opakowaniami i przedmiotami związanymi z historią czekolady. Podczas wycieczki możecie spróbować naszych pysznych wyrobów, czyli prawdziwych czekolad, a następnie zaprezentujemy Wam, jak powstają belgijskie czekoladki, które oczywiście bez ograniczeń degustujemy. Spodziewany czas wizyty wraz z warsztatem to około 50 minut. Zapraszamy do Poznania i Torunia.

Muzeum Czekolady Poznań, ul. Wrocławska 12

Zapraszamy do odwiedzania  7 dni w tygodniu, w godzinach od 10:00 – 18:00.

Wejścia o równych godzinach:

10:00 / 11:00 / 12:00 / 13:00 /14:00 /15:00 /16:00 / 17:00

Muzeum Czekolady Toruń, ul. Łazienna 30

Zapraszamy do odwiedzania  7 dni w tygodniu, w godzinach od 10:00 – 18:00.

Wejścia o równych godzinach:

10:00 / 11:00 / 12:00 / 13:00 /14:00 /15:00 /16:00 / 17:00

Wstęp – bilety:

• dorośli 18,00 zł / z warsztatem 38,00 zł / os.
  • dzieci (do 16 roku życia) 15,00 zł / z warsztatem 35,00 zł / os.
  • szkoła / grupa powyżej 10 osób wraz z warsztatem 29,00 zł / os.

Dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z nauczycielem proponujemy zwiedzanie muzeum wraz z warsztatem po obniżonej cenie specjalnej 29,00 zł za ucznia i wstęp wolny dla nauczycieli. Grupom szkolnym zalecamy rezerwacje, przynajmniej 7 dni wcześniej, a najlepiej z dużym wyprzedzeniem również w innych godzinach. Zalecamy również korzystanie z warsztatów szkolnych. UWAGA! 1 opiekun na każde rozpoczęte 10 uczestników – gratis.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY - Muzeum Czekolady w Toruniu
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY – Muzeum Czekolady w Toruniu

Od piątku do niedzieli bilety wstępu na zwiedzanie Muzeum kupicie za 9 zł.

Na przygodę i zabawę z czekoladą zapraszamy:

DZIECI

Całkowity koszt wejścia do muzeum wraz z warsztatem to 35,00 zł / osobę. Oferta dotyczy dzieci. Rodzic może uczestniczyć w warsztacie z dzieckiem (nadzorować przebieg) bez uiszczania dodatkowych opłat, jedynie ponosi koszt wstępu do muzeum.

DOROSŁYCH

W naszej ofercie mamy propozycję warsztatów czekoladowych dla osób dorosłych. Decydując się dodatkowo na warsztat wizyta potrwa dłużej. Dla osób indywidualnych, zwiedzanie muzeum to koszt 18,00 zł. Całkowity koszt obu atrakcji razem to 38,00 zł / osobę. Oferta dla młodzieży (od 18 roku życia) i dorosłych. Można skorzystać z samego zwiedzania (18,00), jednak aby skorzystać z warsztatu należy uiścić opłatę pełną, na którą składa się (zwiedzanie muzeum + warsztat) 38,00 zł.

Plan: zwiedzanie muzeum + warsztaty (dzieci i dorośli).

Zwiedzanie

• Prezentacja wyrobu pralin wraz z degustacją.
  • Prezentacja na ekranie całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki.
  • Graficzna sceneria historii powstawania czekolady od ziarna do tabliczki.

• Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta.
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady.
  • Każdy uczestnik pakuje zrobioną przez siebie tabliczkę czekolady i zabiera do domu.