DLA GRUP SZKOLNYCH

Całkowity koszt atrakcji 50,00 zł/os, z pokazem pralin 50 zł/os. Wstęp wolny dla nauczycieli, którzy uczestniczą również w wyrobie swojej tabliczki i degustacji, (1 na 15 os. nieodpłatnie, pozostali opiekunowie w cenie dla dzieci). Grupom szkolnym zalecamy rezerwacje, co najmniej 7 dni wcześniej a najlepiej z dużym wyprzedzeniem. Zapraszamy również grupy zorganizowane – indywidualne. Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i wybierzcie się na zwiedzanie oraz warsztaty razem. Tym samym zapłacicie mniej! Grupa rozpoczyna się od 15 uczestników.

• Opowiadanie przez Chocolatiera historii czekolady wg. ekspozycji od ziarna do tabliczki czekolady.
  • Prezentacja na ekranie całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki.
  • Degustacja różnych rodzajów czekolad, najlepszych na świecie belgijskich
  • Poznanie światowej nowości – 4 rodzaj czekolady
  • Degustacja tłuszczu kakaowego
  • Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta (czapkę kucharską).
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady.
  • Każdy uczestnik pakuje zrobioną przez siebie tabliczkę czekolady i zabiera do domu.

WARSZTATY TABLICZKA Z KOZIOŁKAMI W CZEKOLADZIE

Przygotowanie własnej tabliczki czekolady z postacią kozłów poznańskich, dwuetapowo, wpierw jednym rodzajem czekolady utrwalenie w formie kozłów, a następnie całej tabliczki czekolady, zdobionej ulubionymi dodatkami. Zapakowana do domu.

WARSZTATY NARZĘDZIA CZEKOLADOWE

Przygotowanie czekoladowych narzędzi, oprószenie kuchem kakaowym. Zapakowanie do domu

Na przygodę i zabawę z czekoladą zapraszamy:

GRUPY

Całkowity koszt atrakcji 50,00 zł / os. Dla nauczycieli wstęp wolny wraz z tworzeniem tabliczki (1 na 15 os. nieodpłatnie, pozostali opiekunowie w cenie dzieci). Grupom przedszkolnym, szkolnym i licealnym zalecamy rezerwacje, co najmniej 7 dni wcześniej a najlepiej z dużym wyprzedzeniem. Zapraszamy również grupy zorganizowane – indywidualne. Czas trwania 50 min.

• Degustacja różnych rodzajów, najlepszych na świecie belgijskich czekolad
  • Poznanie światowej nowości – 4 rodzaj czekolady
  • Degustacja tłuszczu kakaowego
  • Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta.
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady.
  • Dyplom Chocolatiera dla grupy.

W ofercie warsztatowni znajdziecie 4 rodzaje zajęć:

1. WARSZTAT zdobienie TABLICZKI czekolady Z POZNAŃSKIMI KOZIOŁKAMI

Przygotowanie własnej tabliczki czekolady z postacią kozłów poznańskich, dwuetapowo, wpierw czekoladą utrwalenie w formie kozłów, a następnie zdobienie całej tabliczki czekolady ulubionymi dodatkami. Program jak wyżej. Tabliczka zapakowana do domu.

2. WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Przygotowanie tabliczki czekolady w zależności od świat w kształtach choinki lub zająca, zdobienie sercami lub tematyczne z okazji Walentynek, Dnia Babci, Dnia Kobiet, Dnia Czekolady, Dzień Dziecka…. Program jak wyżej. Zapakowanie do domu Koszt 60 PLN

3. WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNIKÓW

Warsztat ten to połączenie wiedzy o czekoladzie oraz produkcji pierników. Wybrane przez Was pierniki ozdobicie najlepszą belgijską czekoladą. Następnie spakujemy je do domu.

4. WARSZTATY PRZEDŁUŻANE

Całkowity koszt atrakcji 70,00 zł /os. Czas trwania 1,5 h.

• Degustacja różnych rodzajów, najlepszych na świecie belgijskich czekolad.
  • Poznanie światowej nowości – 4 rodzaj czekolady.
  • Degustacja tłuszczu kakaowego.
  • Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta (czapkę kucharską).
  • Dyplom Chocolatiera.
  • Pokaz wyrobu pralin.
  • Szaszłyk czekoladowy w wykonaniu każdego dziecka.
  • Poczęstunek świeżymi pralinami z nadzieniem a w ziemie gorącą czekoladą.

5. WARSZTATY Z HISTORIĄ W TLE

Całkowity koszt atrakcji 70,00 zł / os. Czas trwania 1,5 h

Nowość! Przez cały rok szkolny. Warsztaty z historią w tle, codziennie 12:00- 13:30

6. Warsztat ONLINE w klasie lub firmie

Przygotujemy dla Was pakiet warsztatowy i wyślemy na wskazany adres wraz z instrukcją działania.

Będziemy cały czas Was wspierać prowadzić i przekazywać wiedzę – poprzez platformę zoom lub dołączenie do Waszej platformy:

• Opowiadanie przez Chocolatiera historii czekolady od ziarna do tabliczki czekolady.
  • Prezentacja na ekranie całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki, film z plantacji kakao.
  • Degustacja różnych rodzajów, najlepszych na świecie belgijskich czekolad
  • Poznanie światowej nowości – czwarty rodzaj czekolady
  • Degustacja tłuszczu kakaowego
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady w otrzymanej foremce wielokrotnego użytku.
  • Dyplom Chocolatiera dla każdego dzielnego uczestnika.

DOGODNY PARKING DLA AUTOKARÓW

Przy Muzeum Narodowym na Alejach Marcinkowskiego 9 –  4 minuty pieszo
lub 2 minuty
Na placu Wiosny Ludów przy pomniku Hipolita Cegielskiego można się zatrzymać i wysadzić grupę