TORUŃ

W ofercie warsztatowni znajdziecie dwa rodzaje zajęć:

WARSZTATY TORUŃSKA PIERNIKOWA CZEKOLADA

Przygotowanie własnej tabliczki toruńskiej czekolady, doprawienie do smaku i zdobionej ulubionymi dodatkami. Zapakowana do domu.

WARSZTATY NARZĘDZIA CZEKOLADOWE

Przygotowanie czekoladowych narzędzi, oprószenie kuchem kakaowym. Zapakowanie do domu

WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNIKÓW

Warsztat ten to połączenie wiedzy o czekoladzie oraz produkcji pierników. Wybrane przez Was pierniki ozdobicie najlepszą belgijską czekoladą. Następnie spakujemy je do domu.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY - Muzeum Czekolady w Toruniu
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY – Muzeum Czekolady w Toruniu

Od piątku do niedzieli bilety wstępu na zwiedzanie Muzeum kupicie za 9 zł.

Na przygodę i zabawę z czekoladą zapraszamy:

GRUPY

Całkowity koszt atrakcji 29,00 zł / os. Wstęp wolny dla nauczycieli dotyczy tylko zwiedzania muzeum i degustacji, bez wyrobu czekolady. W przypadku chęci uczestnictwa nauczyciela w warsztatach czekoladowych, należy dopłacić kwotę warsztatu. Grupom szkolnym zalecamy rezerwacje, co najmniej 7 dni wcześniej a najlepiej z dużym wyprzedzeniem. Zapraszamy również grupy zorganizowane – indywidualne. Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i wybierzcie się na zwiedzanie oraz warsztaty razem. Tym samym zapłacicie mniej! Minimalna liczba dla grupy to 10 osób. W programie znajdziecie:

• Opowiadanie historii czekolady wg. ekspozycji od ziarna do tabliczki czekolady.
  • Prezentacja na ekranie filmu, całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki.
  • Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta (fartuch i czapkę kucharską).
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady.
  • Każdy uczestnik pakuje zrobioną przez siebie tabliczkę czekolady i zabiera do domu.

DZIECI

Całkowity koszt wejścia do muzeum wraz z warsztatem to 35,00 zł / osobę. Oferta dotyczy dzieci. Rodzic może uczestniczyć w warsztacie z dzieckiem (nadzorować przebieg) bez uiszczania dodatkowych opłat, jedynie ponosi koszt wstępu do muzeum.

DOROSŁYCH

W naszej ofercie mamy propozycję warsztatów czekoladowych dla osób dorosłych. Decydując się dodatkowo na warsztat wizyta potrwa dłużej. Dla osób indywidualnych, zwiedzanie muzeum to koszt 18,00 zł. Całkowity koszt obu atrakcji razem to 38,00 zł / osobę. Oferta dla młodzieży (od 18 roku życia) i dorosłych. Można skorzystać z samego zwiedzania (18,00), jednak aby skorzystać z warsztatu należy uiścić opłatę pełną, na którą składa się (zwiedzanie muzeum + warsztat) 38,00 zł.

Plan: zwiedzanie muzeum + warsztaty (dzieci i dorośli).

Zwiedzanie

• Prezentacja wyrobu pralin wraz z degustacją.
  • Prezentacja na ekranie całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki.
  • Graficzna sceneria historii powstawania czekolady od ziarna do tabliczki.

• Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta.
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady.

KUP BILET online – osoby indywidualne