POZNAŃ

W ofercie warsztatowni znajdziecie dwa rodzaje zajęć:

WARSZTATY KOZIOŁKI W CZEKOLADZIE

Przygotowanie własnej tabliczki czekolady z postacią kozłów poznańskich, dwuetapowo, wpierw jednym rodzajem czekolady utrwalenie w formie kozłów, a następnie całej tabliczki czekolady, zdobionej ulubionymi dodatkami. Zapakowana do domu.

WARSZTATY NARZĘDZIA CZEKOLADOWE

Przygotowanie czekoladowych narzędzi, oprószenie kuchem kakaowym. Zapakowanie do domu

Na przygodę i zabawę z czekoladą zapraszamy:

GRUPY

Całkowity koszt atrakcji 29,00 zł / os. Wstęp wolny dla nauczycieli dotyczy tylko zwiedzania muzeum i degustacji, bez wyrobu czekolady. W przypadku chęci uczestnictwa nauczyciela w warsztatach czekoladowych, należy dopłacić kwotę warsztatu. Grupom szkolnym zalecamy rezerwacje, co najmniej 7 dni wcześniej a najlepiej z dużym wyprzedzeniem. Zapraszamy również grupy zorganizowane – indywidualne. Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i wybierzcie się na zwiedzanie oraz warsztaty razem. Tym samym zapłacicie mniej! Minimalna liczba dla grupy to 10 osób. W programie znajdziecie:

• Opowiadanie historii czekolady wg. ekspozycji od ziarna do tabliczki czekolady.
  • Prezentacja na ekranie filmu, całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki.
  • Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta (fartuch i czapkę kucharską).
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady.
  • Każdy uczestnik pakuje zrobioną przez siebie tabliczkę czekolady i zabiera do domu.

DZIECI

W przypadku, gdy dziecko decyduje się dodatkowo na warsztat wizyta potrwa dłużej. Dla osób indywidualnych – dziecko, wstęp do muzeum to koszt 15,00 zł – warsztatów 20,00 zł (aby móc odbyć warsztaty, należy uiścić koszt wstępu do muzeum). Całkowity koszt obu atrakcji razem to 35,00 zł / osobę. Oferta dotyczy dzieci. Rodzic może uczestniczyć w warsztacie z dzieckiem (nadzorować przebieg) bez uiszczania dodatkowych opłat, jedynie ponosi koszt wstępu do muzeum.

DOROSŁYCH

W naszej ofercie mamy propozycję warsztatów czekoladowych dla osób dorosłych. Decydując się dodatkowo na warsztat wizyta potrwa dłużej. Dla osób indywidualnych, zwiedzanie muzeum to koszt 18,00 zł, a warsztatów 20,00 zł. Całkowity koszt obu atrakcji razem to 38,00 zł / osobę. Oferta dla młodzieży (od 16 roku życia) i dorosłych. Można skorzystać z samego zwiedzania (18,00), jednak aby skorzystać z warsztatu należy uiścić opłatę pełną, na którą składa się (zwiedzanie muzeum + warsztat) 38,00 zł.

Plan: zwiedzanie muzeum + warsztaty (dzieci i dorośli).

Zwiedzanie

• Prezentacja wyrobu pralin wraz z degustacją.
  • Prezentacja na ekranie całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki.
  • Graficzna sceneria historii powstawania czekolady od ziarna do tabliczki.

• Każdy uczestnik otrzymuje strój deseranta.
  • Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady.

KUP BILET online – osoby indywidualne