Wyjazdy

Zaproś muzeum czekolady do siebie!

Poczuj się jak na plantacji kakaowca! Muzeum warsztatowo przyjeżdża do firm, szkół i przedszkoli. Każdy uczestnik tworzy własną tabliczkę czekolady w sztywnej jednorazowej formie w której zabiera ją do domu. Tabliczki uczestnicy dekorują różnorodnymi dodatkami: piankami, żelkami, kuleczkami, posypkami. Całość ubrana jest w otoczkę afrykańskich wiosek – wyświetlamy film edukacyjny – od ziarna do tabliczki czekolady. Uczestnicy dowiadują się skąd pochodzi czekolada, jak jest produkowana.

Ponadto każda zakupiona tabliczka bezpośrednio przyczynia się do wsparcia rolników w Zachodniej Afryce. Część kwoty płynącej z każdej kupionej tabliczki zostaje ponownie zainwestowana w szkolenia dla rolników i projekty realizowane w lokalnej społeczności.

Uczestnicy otrzymują na warsztaty stroje chocolatierów – fartuch i czapkę. Powstają niepowtarzalne zdjęcia z odbytych zajęć, pełnych wiedzy i zabawy. Wyjazdy firmowe dopasowujemy do wydarzenia, poza tworzeniem tabliczek czekoladowych, robimy również praliny – deserki w czekoladowych filiżankach… etc. Razem z Wami zaaranżujemy to słodkie czekoladowe wydarzenie. Wszystkie produkty są pakowane, zamykane i uczestnicy zabierają je ze sobą.

Zapraszamy do kontaktu »